Un cuplu din India şi-a vândut bebeluşul ca să-şi cumpere un Iphone 14. Motivul STRANIU care i-a determinat să facă acest gest 

HomeExterne

Un cuplu din India şi-a vândut bebeluşul ca să-şi cumpere un Iphone 14. Motivul STRANIU care i-a determinat să facă acest gest 

Polițiştii din Bengalul de Vest, India, susţin că un cuplu și-a vândut bebeluşul pentru a-și cumpăra un telefon. Cei doi părinţi îşi doreau un

Mama lui Navalnîi îi cere lui PUTIN să-i dea trupul lui Alexei / „Lasă-mă să-mi văd, în sfârșit, fiul”
Mai multe companii aeriene occidentale au anulat zborurile către țări din Orientul Mijlociu
O femeie șaman din Austria, care își înșela clienții, e CĂUTATĂ acum în Europa. În schimbul falselor servicii, cerea sume mari de bani sau bijuterii

Polițiştii din Bengalul de Vest, India, susţin că un cuplu și-a vândut bebeluşul pentru a-și cumpăra un telefon. Cei doi părinţi îşi doreau un iPhone pentru a putea posta conținut de travel pe Instagram.

Poliția din Bengalul de Vest, India, a declarat că un cuplu și-a vândut copilul pentru a plăti un iPhone, potrivit The Indian Express. Mama a spus că cei dor ar fi vrut să folosească banii obținuți din vânzarea fiului lor de opt luni pentru a călători și pentru a crea conținut pentru Instagram, potrivit unui oficial de poliție care nu și-a declinat identitatea. Mama și femeia care au cumpărat copilul au fost arestate, iar tatăl este acum căutat.

Cum şi-au dat vecinii seama că ceva este în neregulă cu cei doi

Poliția a fost alertată după ce rezidenții locali au ridicat suspiciuni că cuplul tocmai și-a cumpărat un telefon nou-nouț, a declarat oficialul comisariatului de poliție din Barrackpore, pentru The Express. Banca Mondială…

Citeşte mai mult

Comentarii

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0