Ioan Ovidiu Sabău, șocat de înfrângerea suferită în Poli Iași

Momentul fabulos din finalul meciului Lazio
L-a lăsat fără cuvinte pe Valeriu Iftime: „Mă dor ficații”
CFR Cluj e de neoprit pe piața transferurilor, iar Nelu Varga sparge banca pentru a lua titlul în Superliga! Cristi Balaj a anunțat noi achiziții pentru clubul din Gruia: „Vedem cum se vor integra”

Ioan Ovidiu Sabău, antrenorul echipei U Cluj, s-a arătat dezamăgit după eșecul înregistrat pe terenul celor de la Poli Iași.

Meciul dintre Poli Iași și U Cluj s-a disputat duminică seară, pe Stadionul „Emil Alexandrescu” din Copou și s-a încheiat cu victoria gazdelor, scor 1-0, după golul marcat de către Sergiu Buș, în minutul 86.

Ce a spus Ioan Ovidiu Sabău după meciul Poli Iași – U Cluj

La finalul acestei partide, Ioan Ovidiu Sabău și-a exprimat nemulțumirea pentru felul în care a arătat echipa sa și dezamăgirea pentru punctele pierdute.

„Nu se punea problema să pierdem acest joc, mai ales că în repriza a doua ne-am și creat niște situații, dar lipsa de concentrare, de curaj a făcut să ratăm acele situații. Mi-aș fi dorit să văd o echipă mult mai curajoasă, care joacă. O echipă…