Ce s-a întâmplat la pauza meciului FCSB – Sepsi în vestiarul roș-albaștrilor

HomeSport

Obsesia Serenei Williams. Rivala Simonei Halep a recunoscut cum îi place să se pozeze
Mitică Dragomir, un bunic-polițist! Cum se asigură că nepoții lui nu se droghează
Sfatul de aur primit de Gică Hagi la începuturile sale la echipa națională

Gigi Becali a dezvăluit ce s-a întâmplat la pauza meciului FCSB – Sepsi în vestiarul roș-albaștrilor, după o repriză secundă care nu s-a ridicat la nivelul așteptărilor.

În ciuda unei prestații șterse, liderul Superligii s-a impus și de această dată, scor 1-0, și a ajuns la cinci victorii în ultimele șase partide de campionat.

După o primă repriză pe care FCSB a avut-o la discreție, în care a deschis scorul prin Alex Băluță și a mai avut câteva șanse importante de gol, trupa lui Charalambous s-a retras în al doilea mitan și a cedat posesia celor de la Sepsi, care n-au reușit însă să profite.

Gigi Becali a explicat că la pauză antrenorii le-ar fi transmis jucătorilor să abordeze o tactică ceva mai defensivă…