HomeSport

Gigi Becali i-a luat pe toți jucătorii săi la rând, iar pe unul dintre „clienții” vechi l-a atacat din nou, după FCSB

Înfuriat fiind de rezultatul înregistrat în partida FCSB – Oțelul Galați 0-2, din etapa 3 a Superligii, Gigi Becali a intrat în direct, la T

„Plec acasă acum”. Apoi, a pierdut meciul cu Korda
„I-am dat putere maximă. Preiau eu frâiele!”
un fundaș francez de 19 ani, care a jucat la PSG la tineret, e pe lista giuleștenilor!

Înfuriat fiind de rezultatul înregistrat în partida FCSB – Oțelul Galați 0-2, din etapa 3 a Superligii, Gigi Becali a intrat în direct, la TV, și i-a luat pe toți jucătorii săi la rând.

Experimentatul Vlad Chiricheș a fost cel mai criticat, urmat de nou-venitul Marius Ștefănescu, dar și fundașii laterali Nana Antwi și David Kiki. Însă, miliardarul din Pipera nu l-a uitat nici pe unul dintre „clienții” săi vechi atunci când vine vorba de critici.

Andrei Vlad nu a scăpat de furia lui Gigi Becali. Portarul, criticat și el după FCSB – Oțelul 0-2

Vineri seară, 26 iulie 2024, FCSB a primit vizita Oțelului Galați în Ghencea, în etapa 3 din Superliga, iar confruntarea s-a încheiat cu o înfrângere supărătoare pentru gruaparea roș-albastră, scor 0-2.

Trupa antrenată de Elias Charalambous a odihnit mai mulți titulari…

Citeşte mai mult

Comentarii

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0