Austriecii au declanșat scandalul după meciul cu Argentina! Contestă golul lui Leo Messi: „Nu a avut curaj”

HomeSport

Austriecii au declanșat scandalul după meciul cu Argentina! Contestă golul lui Leo Messi: „Nu a avut curaj”

Austriecii sunt nemulțumiți de felul în care a procedat brigada de arbitraj la meciu

Simona Halep, gest de necrezut înainte de Anul Nou: „Angajații au rămas mască!”
Impresarul de clasă al lui FCSB anunță transferul făcut în secret de Gigi Becali
Ilie Dumitrescu a putut să joace doar 15 minute în meciul Generația de Aur

Austriecii sunt nemulțumiți de felul în care a procedat brigada de arbitraj la meciul cu Argentina, iar selecționerul Ralf Rangnick (67 de ani) a răbufnit la conferința de presă.

Fostul manager al clubului de fotbal Manchester United a contestat primul gol marcat de Leo Messi (38 de ani) pe stadionul AT&T din Arlington, Texas.

Selecționerul Austriei, neamțul Ralf Rangnick, acuză arbitrajul din meciul cu Argentina și spune de ce golul lui Leo Messi trebuia anulat

Austria a fost învinsă de Argentina în runda 2 din Grupa J de la Cupa Mondială, scor 0-2, și va juca un meci extrem de important în ultima etapă, împotriva Algeriei.

Ambele reprezentative au câte 3 puncte și sunt pe locurile 2 și 3 în grupă, în timp ce Argentina conduce clasamentul, cu 6 puncte și s-a calificat deja în fazele eliminatorii. Codașa Grupei J este Iordania, care a părăsit deja turneul final.

Citeşte mai mult

Comentarii

WORDPRESS: 0
DISQUS: