A gafat în ultimul meci și e OUT de la Dinamo!

HomeSport

A gafat în ultimul meci și e OUT de la Dinamo!

Andrei Nicolescu, oficialul lui Dinamo, a anunțat plecarea unui jucător care a fost

Tot ce trebuie să știi despre meciul de adio al „Generației de Aur”
Marius Lăcătuș demontează părerea celor care cred că România are parte de adversari accesibili
Jose Mourinho, reacție fabuloasă după meciul Generația de Aur

Andrei Nicolescu, oficialul lui Dinamo, a anunțat plecarea unui jucător care a fost titular în sezonul 2025-2026.

Șansele ca portarul Devis Epassy (33 de ani) să rămână în „haită” sunt mici. Camerunezul a apărat în majoritatea meciurilor disputate de către „câinii roșii” în precedentul sezon competițional, dar a comis unele erori uluitoare.

Andrei Nicolescu a dat verdictul: Devis Epassy, la un pas de despărțirea de Dinamo București

În acest moment, conducătorii lui Dinamo conturează lotul pentru „bătăliile” din următoarea stagiune a Superligii.

Câteva schimbări semnificative au avut loc până acum, iar altele vor apărea în peisaj în viitorul apropiat, în contextul în care echipa din Capitală are un nou antrenor, în urma plecării croatului Zeljko Kopic (48). Recent, portughezul Nuno Campos (51) a fost instalat pe banca tehnică.

Citeşte mai mult

Comentarii

WORDPRESS: 0
DISQUS: