„Mister” Ciobotariu nu e mulțumit după Dinamo

HomeSport

„Mister” Ciobotariu nu e mulțumit după Dinamo

Liviu Ciobotariu a avut un mesaj dur pentru jucătorii săi după victoria obținută de Sepsi împotriva lui Dinamo, scor 3-0

Victor Angelescu spune de ce pleacă Borja Valle de la Rapid
Gestul secret făcut de WTA în cazul Simona Halep!
Cel mai bun jucător al lumii se întoarce la București, iar campioana are o veste excelentă pentru fani

Liviu Ciobotariu a avut un mesaj dur pentru jucătorii săi după victoria obținută de Sepsi împotriva lui Dinamo, scor 3-0, în runda a 3-a din Superliga.

Liviu Ciobotariu, mesaj dur după Dinamo – Sepsi 0-3

Tehnicianul nu a fost mulțumit de modul în care au evoluat jucătorii săi în această seară și consideră că rezultatul este singurul aspect pozitiv.

În primul rând vreau să-mi felicit jucătorii pentru victorie, pentru rezultat. Jocul nu m-a mulțumit, trebuie să fiu corect și sincer. Mi-aș fi dorit mai mult în seara asta de la jucătorii mei. Victoria contează, rezultatul e primordial.

Nu pot decât să-mi felicit jucătorii, să încercăm să punem mai multe probleme în atac, astăzi am rămas datori, chiar dacă am marcat 3 goluri, au fost pe contraatac. Sunt mulțumit de rezultat, dar nu și de joc. Am stat bine în defensivă, în special repriza a doua, în prima am făcut multe greșeli de poziționare, greșeli…

Citeşte mai mult

Comentarii

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0