„Nu am primit niciun telefon de la el”

HomeSport

„Nu am primit niciun telefon de la el”

Scandalul imens care a exploda

Radu Boboc, atac la Gigi Becali după ce a fost nevoit să stea 5 luni pe bară din cauza lui!
Corvinul – Chindia și Viitorul Pandurii
„Are o problemă la genunchi”














Scandalul imens care a explodat chiar înainte de Jocurile Olimpice de la Paris și care o afectează direct pe Iga Swiatek! Liderul WTA visa la o performanță fabuloasă, dar s-a trezit abandonată de partenerul ei: „Nu am primit niciun telefon de la el”





















































Citeşte mai mult

Comentarii

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0